Grant Stone nature

Декоративна тонкошарова штукатурка з додаванням слюди, що імітує натуральний камінь. Призначена для виконання вручну захисних та декоративних, тонкошарових штукатурок зовні та в середині приміщення.

  • Стійка до механічних пошкоджень;
  • Паропроникна;
  • Стійка до розвитку на поверхні грибків;
  • Легка в виконанні робіт;
  • Екологічно чиста.

Витрати:

1,0 – 2,0кг/м², в залежності від зерна, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 7,5кг, 25кг.

Склад: акрилове в’яжуче, натуральна камінцева крихта штучно фарбована і модифікуючі добавки

Властивості:

Основа штукатурки: акрилова

Сфера застосування: для зовнішніх та внутрішніх робіт

Грануляція зерна: 0,2-0,8мм

Витрати: в залежності від зерна від 1 до 2кг/м²

Температура використання: від +5° до +25°

Застосування:

Декоративна тонкошарова штукатурка з додаванням слюди, що імітує натуральний камінь. Stone Nature це акрилова штукатурочна  маса, призначена для виконання вручну захисних та декоративних, тонкошарових штукатурних розчинів зовні та в середині приміщення. Містить ретельно підібрані композиції наповнювачів, в тому числі слюди і високоякісного акрилового в’яжучого, що придають поверхні ефектний і неповторний характер. Висока стійкість до механічних пошкоджень дозволяє рекомендувати цей продукт для оздоблення цоколів, пілястрів, карнизів та стін, наприклад у під’їздах. Штукатурка характеризується високою паропроникністю та стійкістю до розвитку на поверхні грибків. Використовується для оздоблення декоративних поверхонь та архітектурних деталей на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних основах (наприклад: бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки, гіпсокартонні плити, профілі та декоративні колони).

Підготовка поверхні:

Робоча поверхня повинна бути рівною, міцною, сухою, очищеною від забруднень. Нерівності в основі  до 5мм варто вирівняти клейовим розчином Grant Universal. Перед нанесенням акрилової штукатурки, основу необхідно прогрунтувати кварцевою грунтівкою   ТМ “Grant”.

Штукатурні роботи слід проводити при температурі від +5°С до +25°С, при стабільній вологості повітря.

Виконання робіт:

Безпосередньо перед використанням вміст упаковки ретельно перемішати тихохідним міксером. Не рекомендується перемішувати довше 1-2хв, через можливість попадання в масу зайвого повітря.  Підготовлену штукатурну масу потрібно розподілити рівномірним, тонким шаром на основу, використовуючи для цього довгу, гладку терку з нержавіючої сталі. Надлишок штукатурки видалити до шару товщиною в зерно, короткою теркою з нержавіючої сталі (зібраний матеріал можна повторно використати після перемішування). Потрібну структуру шару отримують шляхом затирання нанесеної штукатурки гладкою теркою з нержавіючої сталі.

Термін придатності: Зберігати в непошкодженій, оригінальній, закритій упаковці при температурі від +5°С до +25°С. термін придатності  12 місяців з дати виготовлення, вказаної на упаковці.