Grant Mosaiс Stone

Декоративна мозаїчна акрилова штукатурка призначена для виконання декоративних та захисних тонкошарових штукатурок зовні та всередині приміщень, для оздоблення декоративних поверхонь та архітектурних деталей.

  • Стійка до механічних пошкоджень;
  • Легка у виконанні робіт;
  • Захищає шар утеплювача від впливу атмосферних факторів;
  • Еластична;
  • Екологічно чиста.

Витрати:

2,0-5,0кг/м², в залежності від зерна, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 7,5кг, 25кг.

Склад: акрилове в’яжуче, натуральний щебінь, пігменти і модифікуючі добавки

Властивості:

Основа штукатурки: акрилова

Сфера застосування: для зовнішніх та внутрішніх робіт

Грануляція зерна: від 0,9-1,6мм

Витрати: в залежності від зерна – 3,0-5,0кг/м²

Температура використання: від +5° до +25°

Використання:

Використовується для виконання декоративних та захисних тонкошарових штукатурок зовні та всередині будинків. Містить відмінно дібрані композиції натурального та штучного зерна, що надають поверхні ефектних та ошатний вигляд. Висока стійкість до механічних пошкоджень дозволяє рекомендувати даний продукт для оздоблення цоколів, пілястрів, карнизів. Її використання дає можливість просто та легко отримати штукатурку у великій гамі кольорів.Використовується для оздоблення декоративних поверхонь та архітектурних деталей на рівних та відповідним чином підготовлених мінеральних поверхнях (бетон, цементні та вапняно-цементні штукатурки)

Підготовка поверхні:

Робоча поверхня повинна бути рівною, міцною, сухою, очищеною від забруднень. Нерівності в основі  до 5мм варто вирівняти клейовим розчином Grant Universal. Перед нанесенням акрилової штукатурки, основу необхідно прогрунтувати кварцевою грунтівкою   ТМ “Grant”.

Штукатурні роботи слід проводити при температурі від +5°С до +25°С, при стабільній вологості повітря.

Виконання робіт:

Безпосередньо перед використанням вміст упаковки ретельно перемішати тихохідним міксером. Підготовлену штукатурну масу потрібно розподілити рівномірним, тонким шаром на основу, використовуючи для цього довгу, гладку терку з нержавіючої сталі. Надлишок штукатурки видалити до шару товщиною в зерно, короткою теркою з нержавіючої сталі (зібраний матеріал можна повторно використати після перемішування). Потрібну структуру шару отримують шляхом затирання нанесеної штукатурки пласкою теркою з пластмаси.

Термін придатності: В фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщення – 12 місяців з дати виготовлення, вказаної на упаковці.