Грунт глибокопроникний

Призначена для підготовки основи під укладання керамічної плитки, нанесення шпаклівки, штукатурки, стяжки, самовирівнюючої суміші, під фарбування та приклеювання шпалер.

  • Зв’язує пил, скріплює основу;
  • Збільшує адгезію до основи;
  • Зменшує водопоглинання;
  • Паропроникна;
  • Підходить для підлог з підігрівом.

Витрати:

100-200мл/м², різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 2л, 5л, 10л

Грунт глибопроникний

Для внутрішніх та зовнішніх робіт

  • Готовий до використання
  • Економить фарбу
  • Зміцнює поверхню

Властивості

Готова до використання грунтовка глибокого проникнення, що не містить розчинників та виготовлена на основі водної дисперсії акрилового полімеру. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Стабілізує і зміцнює слабкі та не стабільні поверхні. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярних покриттів або будівельних розчинів. Стійка до омилення, а також до впливу атмосферних факторів. Застосовується на всіх мінеральних основах всередині і зовні будівель.

Призначення

Грунтовка глибокого проникнення Grant призначена для грунтування сильно поглинаючих основ із звичайного або пористого бетону, стін з цегли, бетонних блоків, пустотілої цегли, штукатурок, гіпсових і гіпсокартонних плит перед нанесення дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки або шпалер, влаштуванням основи для підлогових покриттів і т.п.

 

Виконання робіт

Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно з ДБН В.2.6-22-2001. Поверхня повинна бути суха та міцна, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху, без сольових виступів і т.п. Всі тріщини і подряпини заповнити відповідною сумішшю, залежно від типу основи та характеру робіт. Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки – захистити.

 

Підготовка продукту: перед використанням продукт перемішати.

Спосіб застосування: грунтувальний засіб Grant слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою малярської щітки, пензля або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи, слід грунтувати повторно через 4-6 годин після нанесення першого грунтувального шару. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. Під час проведення грунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити відповідну вентиляцію. При проведенні грунтувальних робіт зовні будівель, свіжопрогрунтовані поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання.

Очистка інструменту: чистою водою, безпосередньо, після закінчення робіт.

 

Технічні характеристики

Температура використання (повітря, основи, матеріалів): від +5°С до +25°С

Час висихання покриття: 2-4 години.

Витрата при одноразовому нанесенні залежно від поглинаючої здатності основи: 0,05-0,2л/м2

Густина: 102г/см2

ДСТУ Б В27-233-2010

 

Термін зберігання

12 місяців від дати виготовлення вказаної на упаковці

Умови зберігання

В приміщенні з температурою від +5°С до +25°С у непошкодженій тарі виробника.

Не допускати заморожування продукту!

Зберігати у недоступних для дітей місцях!