Grant Universal

суміш призначена для приклеювання та армування пінополістирольних та мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель.

  • Підвищена міцність;
  • Покращена формула;
  • Висока стійкість до механічних пошкоджень;
  • Зручність використання;
  • Висока еластичність.

Витрати:

За умови рівномірного нанесення не більше 4-6 кг/м², різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

Призначення: суміш призначена для приклеювання та армування пінополістирольгих та мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель.  (Клей універсальний Grant termo Plus має посилену рецептуру і успішно може використовуватись для установки керамічної плитки зовні та всередині приміщень, на теплу підлогу t <  45C та приклейки природного каменю)

Спосіб застосування: основа повина мати несучу здатність, бути рівною, сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил та залишків старої фарби. Мішок сухої суміші 25кг додати в ємність з 6-6,5л чистої води( від 15С до 20С), перемішати з допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5хв. І знову перемішати. Клейову суміш слід наносити на поверхню піноолістирольної або мінераловатної плити. Не допускається проведення робіт під час атмосферних падів, сильного вітру, прямої дії сонячних променів без спеціальних  захистних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Технічні дані: міцність зчеплення з бетоною основою не менше 0,5МПа

Витрати: За умови рівномірного нанесення не більше 4-6 кг/м

Умови зберігання: у сухому місці, на деревяних піддонах, у заводській непошкодженій упаковці.

Grant termoPlus ДСТУ Б В.2.7-126:2011