Grant Mineral R  2.5

Суміш призначена для декоративної обробки рівних і міцних мінеральних основ. Може використовуватись всередині та зовні приміщень. Дана штукатурка дозволяє отримати фактуру «Короїд».

  • Стійка до механічних впливів;
  • Дуже висока міцність;
  • Зручність використання;
  • Відмінна паропроникність;
  • Екологічно безпечна.

Витрати:

зерно 2,5мм – 3,2 кг/м², різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

 Застосування: може використовуватись для декоративної обробки рівних і міцних мінеральних основ (ЛГК, бетони, армуючий шар систем утеплення, штукатурки і т.д.)Може використовуватись всередині та зовні приміщень. Дана штукатурка дозволяє отримати фактуру «Короїд».

Спосіб застосування: Основа повинна бути міцною, сухою. ЇЇ попередньо потрібно очистити від різноманітних забруднень (жир, пил, залишки старої фарби), які можуть знизити якість адгезії. Всі нерівні ділянки корегуються ремонтними шпаклювальними сумішами. Для запобігання контрастів в кольорі, основа повинна бути однаково сухою на всій поверхні.

Гіпсокартонні, штукатурні основи варто попередньо загрунтувати грунтом глибокого проникнення ТМ «Grant», та через 12 годин нанести кварцевий грунт ТМ «Grant» (час висихання – не менше 1 доби). Для замішування шпаклювальної маси використовується чиста вода. Суха штукатурка поступово засипається в рідину і ретельно перемішується з допомогою тихохідного міксера або в ручну. Розчину дають постояти 10-15хв.а потім знову переміщують. Для всіх партій сумішей необхідно використовувати однакові пропорції, щоб уникнути розбіжностей в консистенціях. Для виконання робіт рекомендується використовувати шпателі з нержавіючих матеріалів. Розчин потрібно наносити шаром, що відповідає розміру зерна. Після видалення його надлишків, поверхню потрібно затерти з допомогою терки. Створення фактури варто починати не пізніше ніж за 15хв. після нанесення розчину. Всі роботи виконуються відповідно методу «мокре по мокрому». Не варто наносити штукатурку під час дощу, сильного вітру, а також при попаданні на основу прямих променів сонця. Свіжому покриттю на 72 години потрібно забезпечити захист від атмосферних опадів.

Технічні дані: Склад: мінеральні в’яжучі, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки, пігменти. Робоча температура (повітря, основи, матеріалів): від +5°С до +25°С. Насипна щільність сухої суміші: біля 1,7г/см³.

Розхід: зерно 2,5мм – 3,2 кг/м²

Термін зберігання: 12 місяців з дати виготовлення, вказаної на упаковці.