Grant Keram SLC

Суміш рекомендується застосовувати для вирівнювання нових або потребуючих ремонту підлог. Після затвердіння утворює тверду, міцну основу для укладання таких підлогових покриттів як: глазурована керамічна плитка, ламінована підлога, паркет, лінолеум, ковроліну і т.д.

  • Зручність використання;
  • Повна відсутність усадки;
  • Підвищені характеристики міцності;
  • Дуже швидке затвердіння;

Витрати:

1,5кг/м² *1мм товщини шару, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

        Призначення: суміш рекомендується застосовувати для вирівнювання нових або потребуючих ремонту підлог. Після затвердіння утворює тверду, міцну основу для укладання таких підлогових покриттів як: глазурована керамічна плитка, ламінована підлога, паркет, лінолеум, ковроліну і т.д.

        Спосіб застосування: основа для нанесення наливної підлоги має бути очищеною від бруду, масла, щебеню, пилу та інших забруднювачів здатних зменшити адгезію (зчеплення) матеріалу з основою. Неміцні елементи старої підлоги, що відшаровуються необхідно видалити. Щілини, глибокі тріщини і вибоїни необхідно усунути за допомогою шпаклівки.

        Мішок сухої суміші 25кг додати в ємкість  з 5-5,5л чистої води. Суміш вирівнюються стальним шпателем, товщина шару 3-15мм. Час придатності для використання після змішування з водою 30хв (при температурі +20°С). Температура повітря при застосуванні сумішів від +5°С до +25°С.

        Технічні дані: переміщуватися по залитій підлозі можна через 6 годин. Виконання укладання наступних шарів: через 7 діб.

        Витрати: 1,5кг/м2 на 1мм товщини шару розчину.

        Зберігання: 6 місяців від дати виготовлення у сухому місці, в неушкоджених фабричних упаковках.

        ДСТУ Б В.2.7-126:2011