Grant Keram С 160°

Цементно-піщана суміш для приклеювання керамічних плиток з водопоглинанням не менша 1% на поверхні, що зазнають нагрівання до 160°С. Може використовуватись як звичайний клей для плитки для внутрішніх та зовнішніх робіт.

  • Стійкість до температурних впливів;
  • Водо- і морозостійкість;
  • Зручність використання;
  • Екологічно чистий;

Витрати:

1,5кг/м² *1мм товщини шару, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

Призначення: цементно-піщана суміш для приклеювання керамічних плиток з водопоглинанням не менше 1% на поверхні, що зазнають нагрівання до 160°С. Може використовуватись як звичайний клей для плитки для внутрішніх та зовнішніх робіт.

      Спосіб застосування: основу очистити від забруднень та сипких ділянок. Мішок сухої суміші 25кг поступово засипати в ємність з близько 5-6л чистої води, перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Час придатності для використання після змішування з водою – близько 2 годин. На основу нанести шар клею і відразу відформувати зубчатим шпателем. При роботі з плиткою більше розміром ніж 30х30, або з каменем з нерівною основою, наносити тонкий шар клею і на них. Температура повітря при застосуванні суміші від +5°С до +30°С.

         Технічні дані: міцність щеплення з основою: не менше 0,8МПа. Відкритий час: не менше 20хв. Час коригування: не менше 10хв

        Витрати: від 1,5кг/м2 на 1мм товщини шару розчину.

        Зберігання: 12 місяців від дати виготовлення у сухому місті, в не ушкоджених фабричних упаковках.