Grant Keram PE

Суміш призначена для облицювання плиткою на цементних стяжках з підігрівом (з перепадом температур не більше 20°С)

  • Водо- і морозостійкість;
  • Пластичність;
  • Зручність використання;
  • Добра адгезія до різних основ (бетон, цементно-піщана стяжка, штукатурка, кам'яна та цегляна кладка, стара плитка, поверхні, що покриті полімерцементною гідроізоляцією);
  • Час коригування положення плитки не менше 20хв..

Витрати:

1,3 кг/м² *1мм товщини шару, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

   Застосування: може використовуватись для облицювання плиткою на цементних стяжках з підігрівом (з перепадом температури не більше 20°С).

       Основи: Заздалегідь прогрунтовані  основи з бетону, пористого бетону і бетону з легким заповнювачем, цементні і цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартон, цементні стяжки (у тому числі з підігрівом), стара керамічна плитка, поверхні, які покриті полімерцементною гідроізоляцією.

       Спосіб застосування: основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути сухою, зазделегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити. Сильно і нерівномірно поглинаючі основи слід загрунтувати. Мішок сухої суміші 25кг додати в ємкість  з близько 7л чистої води (температура води від +15°С до +20°С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5хв і повторно перемішати. Час придатності  для використання після змішуванні з водою – близько 2 годин. Клейовий розчин нанести на основу сталевим шпателем і протягнути зубчастим краєм шпателя під кутом  45° до основи. Плитку необхідно приклеювати прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщуючи до отримання потрібної ширини шва. Плитку  слід притискати до основи так, щоб клейовий розчин прилягав як мінімум до 70% її поверхні. Плитку розміром більше 30х30см, у місцях з підвищеною вологістю, у місцях які піддаються інтенсивним навантаженням, а також при роботах на будівлях ззовні слід приклеювати так, щоб розчин прилягав до всієї поверхні плитки. Перед повним затвердінням розчину слід видалити його залишки зі швів. Розшивання швів слід виконати через 48 годин після приклеювання. Температура повітря основи при застосуванні: +5°С до +30°С.