Grant Keram FST

клейова суміш призначена для облицювання настінною і підлоговою плиткою (керамічною, клінкерною, керамогранітною)

  • Водо- і морозостійкість;
  • Пластичність;
  • Зручність використання;
  • Добра адгезія до різних основ (бетон, цементно-піщана стяжка, штукатурка, кам'яна та цегляна кладка);
  • Не сповзає.

Витрати:

1,3 кг/м² *1мм товщини шару, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

      Застосування: Клейова суміш призначена для  облицювання настінною і підлоговою плиткою (керамічною, клінкерною, керамогранітною) міцних підготовлених поверхонь всередині будівель. При використанні морозостійкої плитки, застосовується для облицювання  ззовні будівель у місцях, які не знають значних деформацій внаслідок перепадів температур.

        Основи: Зазделегідь прогрунтовані основи з бетону, пористого бетону і бетону з легким заповнювачем, цементні та цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні плити, цементні стяжки ( у тому числі з підігрівом).

         Спосіб застосування:  Основа повинна мати необхідну несучу здатність, марочну міцність, бути сухою, заздалегідь захищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил та залишків старої фарби.  Неміцні ділянки основи видалити. Сильно і нерівномірно поглинаючі  основи слід загрунтувати. Мішок сухої суміші 25кг додати в ємкість з близько 6,8л чистої води (температура води від +15°С до +20°С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5хв і повторно перемішати. Час придатності для використання після змішування з водою близько 2 годин. Клейовий розчин нанести на основу сталевим шпателем і протягнути зубчистим краєм шпателя під кутом 45° до основи. Плитку необхідно приклеювати , прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщуючи до отримання потрібної ширини шва. Плитку слід притискати до основи так, щоб клейовий розчин прилягав як мінімум до 70% її поверхні. Плитку розміром 30х30см у місцях з підвищеною вологістю, у місцях, що піддаються інтенсивним навантаженням, а також при роботах ззовні приміщення слід приклеювати так, щоб розчин прилягав до всієї поверхні плитки . Перед повним затвердінням  розчину слід видалити його залишки зі швів. Розшивання швів слід виконати через 48 годин від приклеювання. Температура повітря і основи при застосуванні клейової суміші від +5°С до +30°С.

          Технічні дані: Міцність щеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 0,9 МПа. Відкритий час: не менше 20хв. Час коригування: не менше 10хв. Максимальна товщина шару розчину 10мм.

         Витрата: прибл. 1,3кг/м на 1мм товщини шару розчину.

         Зберігання: у сухому місці, на дерев’яних піддонах, у заводській непошкодженій упаковці – 12місяців з дати виготовлення, що вказана на упаковці.

       Grant keram Force ДСТУ Б В.2.7-126:2011

       Grant keram ДСТУ Б В.2.7-126:2011