Grant Keram FST White

Суміш білого кольору, призначена для оздоблення поверхонь натуральним каменем, керамічною плиткою, керамогранітом, мозаїчною плиткою, вапняком. Наносять на бетонні, цегляні, цементно-піщані та цементно-вапняні недеформуючі та деформуючі основи всередині та зовні приміщення.

  • Висока адгезія до різних основ;
  • Зручність використання;
  • Вологостійкість;
  • Морозостійкість;
  • Екологічно безпечний.

Витрати:

біля 1,35кг/м² на 1мм товщини шару розчину, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

Застосування: призначений для оздоблення поверхонь натуральним каменем, керамічною плиткою, керамогранітом, мозаїчною плиткою, вапняком. Наносять на бетонні, цегляні, цементно-піщані та цементно-вапняні недеформуючі та деформуючі основи всередині та зовні приміщення.

Основа: звичайні бетони, бетони з легким наповнювачем, газобетони, цементні, цементно-вапняні штукатурки та штукатурки інших типів з відповідною міцністю, гіпсокартонні плити, цементні стяжки, в тому числі з підігрівом, настінні ДСП плити, поверхні, покриті герметизуючими розчинами.

Спосіб застосування: Всі основи повинні бути відповідно підготовлені, мати достатню несучу здатність, постійну і однорідну структуру, а також бути рівними і очищеними від пилу, бруду, антиадгезійних засобів, залишків фарби. Штукатурку і нестабільні основи з недостатньою міцністю щеплення необхідно видалити. Нерівності основи рекомендується вирівняти шпатлівочно-вирівнюючою сумішшю, якщо знадобиться додаткове вирівнювання підлоги та заповнення великих вибоїн – шпатлівочно-ремонтним розчином. Нерівні підлогові покриття рекомендується вирівнювати самовирівнюючою сумішшю. Сильно і нерівномірно зволожені основи (напр.газобетон, гіпсокартонні панелі), а також пилоутворюючі основи, потрібно прогрунтувати грунтом глибокого проникнення ТМ «Grant».

Суху суміш поступово засипати в ємність з відповідною кількістю чистої, холодної води, перемішуючи вручну чи механічним способом, до отримання однорідної маси, залишити на 5хв і знову ретельно переміщати. Масу, що затверділа, не розбавляти водою і не змішувати зі свіжим матеріалом. Готовий клейовий розчин

потрібно наносити на стальний шпатель, і використовуючи прямий край шпателя, нанести на основу тонким шаром, сильно прижимаючи. Далі нанести більш товстий шар розчину, протягуючи його зубчастим краєм шпателя. Більша частина поверхні, покрита розчином, повинна бути підготовлена до укладання плитки, щоб не збільшувався час відкритого висихання клейового розчину. Плитку прижимати і при необхідності пристукувати резиновим молотком, щоб клейовий розчин прилягав не менше ніж на 70% до поверхні плитки.

Технічні дані: Склад: білий портландцемент, мінеральні заповнювачі, модифікуючі добавки. Насипна щільність: біля 1,65г/см³. Адгезія через 28 діб до нормальної бетонної основи: 0,1МПа. Адгезія через відкритий 30хв, через 28 діб: 0,5МПа. Сповзання: ≤ 0,5мм.

Розхід: біля 1,35кг/м² на 1мм товщини шару розчину.

Термін зберігання: до 12 місяців з дати виготовлення, в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці.