Grant Fassade MF

Фасадна шпатлівочна суміш, призначена для високоякісного вирівнювання стін і стель шарами до 5 мм з бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ перед облицюванням всередині і ззовні будинків.

  • Зручність використання;
  • Висока адгезія;
  • Морозостійка;
  • Паропроникна;
  • Екологічно безпечна.

Витрати:

1,5 кг/м² на мм товщини, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 25кг

Застосування: може застосовуватись для високоякісного вирівнювання стін і стель шарами до 5 мм з бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ перед облицюванням всередині і ззовні будинків. Ефективна у ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні основи. Суміш «Grant Fassade MF» можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також як структурну штукатурку, використовуючи спеціальний структурний валик.

Спосіб застосування: Основа повинна бути сухою, міцною, без видимих ушкоджень. Перед застосуванням розчинної суміші основу очистити від пилу, жиру, олійних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину з основою. Всі нерівні та неміцні ділянки основи слід прибрати. Перед нанесенням розчинної суміші «Grant Fassade MF» поверхню обов’язково обробити глибокопроникною ґрунтівкою ТМ «Grant».

Суху суміш розчинити чистою водою (температура +15 °С – +20 °С) з розрахунку 0,4-0,45 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою дриля та спеціальної насадки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливе протягом 2-х годин. Суміш «Grant Fassade MF» наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, тертки та інших інструментів. Розчинну суміш необхідно наносити на поверхню до отримання необхідної товщини. Максимальна товщина шпатлювального шару не повинна перевищувати 5 мм за одне нанесення. Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °С до +25 °С Забороняється змішувати з іншими наповнювачами та заповнювачами. Під час висихання і  зчеплення розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів і впливу мінусової температури, а під час виконання робіт унеможливити потрапляння опадів. За нормальних кліматичних умов, температури +20 °С і відносної вологості 60%до шліфування (за потреби) можна приступати через добу, до фарбування – через 3 доби.

Технічні дані: Склад: цемент з дрібнодисперсійними наповнювачами і комплексом модифікованих добавок. Час використання розчинної суміші: не менше 60 хв. Товщина шару: до 5 мм.Температура основи: від +5 °С до +25 °С. Адгезія (міцність зчеплення): 0,3 МПа. Твердість поверхні: 7 МПа.

Витрати розчинної суміші: 1,5 кг/м² на кожен мм товщини обсягу, який потрібно заповнити.

Термін зберігання: у фірмовій герметичній упаковці виробника в сухих приміщеннях на дерев’яних піддонах – 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці