Grant Fassad G-120

Фасадна шпатлівка призначена для вирівнювання поверхонь фасадів будівель, а також стін та стель, в приміщеннях з підвищеною вологістю. При проведенні будівельних та ремонтних робіт під фарбування, нанесення декоративних штукатурок, поклейка шпалер.

  • Легка в нанесенні, пластична;
  • Має високу адгезію до поверхні;
  • Паропроникна;
  • Водостійка;
  • Екологічно чиста.

Витрати:

біля 2,2кг/м² на 1мм товщини готового покриття, різні поверхні мають відмінні характеристики, які впливають на витрати матеріалу.

Вага нетто: 7,5кг, 14кг.

Опис: Фінішна шпатлівочна суміш  «Grant F-120» – дисперсия акрилового сополімера, мармурового наповнювача, реологічних та стабілізуючих добавок.

Призначення:  Рекомендована для професійної фінішної обробки стін та стель. Наноситься на такі поверхні, як штукатурка, гіпсокартонні плити, цементно-вапняні та гіпсові поверхні, ДСП, ДВП, плиты OSB та ін. Створює міцну білосніжну поверхню під фарбування та нанесення тонкошарових декоративних штукатурок та фарб.

Вастивості:  Екологічно чиста, біла. Завдяки відповідним якісним характеристикам надзвичайно пластична. Ідеально наноситься шпателем тонким шаром без «сповзання». При відповідному нанесенні формує поверхню, яка практично не потребує додаткової механічної обробки (шліфування). Має високу адгезію, в разі необхідності легко шліфується. Не жовтіє з часом.

Застосування:

Поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу та бруду. Перед застосуванням нанести акриловий грунт ТМ “Grant”, вміст ємкості ретельно перемішати. Нерівні поверхні рекомендовано шпатлювати стартовими штукатурними та шпатлівочними розчинами, після висихання – шпатлівкою «Grant F-120». Після перевірки на нерівності, при необхідності зашліфувати.

Час висихання перед шліфовкою 1-2 години, повне висихання – 24 години (температура приміщення +(20±5)°С, відносна вологість 60-65%). При одношаровому покритті витрати матеріалу 0,5-1 кг/м2.

Шпатлювати при температурі від +10°С до +30°С та вологості 60-65%.

Зберігати: при температурі не нижче 0°С.

Час зберігання: 12 місяців у фірмовій герметичній тарі.